خرید جاشمعی و سنگ عقیق گیفت استون طرح آرتمیس


خرید جاشمعی و سنگ عقیق گیفت استون طرح آرتمیس

جاشمعی و سنگ عقیق گیفت استون طرح آرتمیس
قیمت: 250,000 تومان
وقتي قصد خريد هديه‌اي ارزشمند و ماندگار با قيمت مناسب را داريد، سنگ هديه‌ها بهترين پيشنهاد هستند. اين هديه‌هاي زيبا و بي‌نظير داراي تنوع بسياري هستند و كار انتخاب را براي شما سخت خواهند كرد. استارتاپ گيفت استون (Giftstone) توليد كننده دكور و هدايا از سنگ‌هاي قيمتي و نيمه قيمتي با رويكرد شخصي سازي است. هدف گيفت استون خلق هديه‌اي مخصوص و منحصربفرد براي مشتري است.
شمعدان و سنگ عقیق آرتيميس استارتاپ گيفت استون داراي طرحي بسيار ظريف و زيبا از اسطوره ي آرتيميس كه نمادي از شجاعت، جنگاوري، سختكوشي و عشق است. استفاده ي هنرمندانه از فناوري ليزر در حكاكي اين سنگ هديه جلوه اي بسيار زيبا به آن بخشيده است. استند چوبي خوش نقش آن به همراه شمعي كه در آن تعبيه شده است اين محصول را به يك كادوي مناسب در تولد ها و جشن ها تبديل كرده است. سنگ عقيق زيبا‌ آن را به هديه‌اي بسيار زيبا براي تقديم عزيزانتان به خصوص همسرتان مي كند! هديه اي كه ارزش معنوي‌اش كمتر از جواهر نيست و حس زيبايي كه خلق مي كند تا ابد باقي مي ماند.
  

درباره آرتمیس:

آرتمیس در اساطیر یونان ایزدبانوی شکار، حیات وحش، بکارت، ماه و حاصلخیزی، دختر لتو و زئوس، و خواهر دوقلوی آپولون بود. آرتمیس یکی از الهه‌های باکره و مظهر پاکدامنی المپ به شمار می‌رفت. او قابل قیاس با دیانا در اساطیر روم باستان است. آرتمیس با هلال ماهی در بالای پیشانیش به تصویر کشیده می‌شد و بعضی اوقات او را با الهه ماه سلنه اشتباه می‌گرفتند.
سرگرمی و کار اصلی آرتمیس، پرسه زدن به همراه حوریهای خود در جنگل‌های کوهستانی و زمین‌های کشت نشده برای شکار شیر، پلنگ و گوزن بود. او به تیر و کمانی از جنس نقره مجهز بود. حس استقلال طلبی و روحیه طبیعی او توسط همه الهه‌ها مورد قدردانی قرار نمی‌گرفت. آفرودیته (الههٔ عشق و زیبایی) هیچ کنترلی بر روی او نداشت به این دلیل که او هیچ علاقه‌ای به عشق نمی‌ورزید، و هرا ملکه خدایان نیز هنگامی که آرتمیس در جنگ تروآ طرف تروجان‌ها را گرفت، مجبور شد با او به مقابله بپردازد.
آرتمیس در اکثر شهرهای یونان مورد پرستش قرار می‌گرفت اما فقط به عنوان یک خدای ثانویه. اگرچه برای یونانیان ساکن آسیای صغیر (ترکیه امروزی)، او یک الوهیت برجسته بود. در افسوس یکی از شهرهای آسیای صغیر برای احترام به او معبد بزرگی به نام معبد آرتمیس بنا نهادند که به عنوان یکی از عجایب هفت‌گانه جهان نیز بوده‌است. اما در شهر افسوس او عمدتاً به عنوان ایزدبانوی باروری پرستش می‌شد. شکل تندیس آرتمیس در افسوس تا حد زیادی با سرزمین‌های دیگر واقع در یونان متفاوت است به گونه‌ای که او همیشه به عنوان زنی شکارچی، همراه با تیر و کمان خود به تصویر کشیده می‌شد، اما در افسوس او را به سبک شرقی نشان داده‌اند.
خرید


http://goltabar.ir/faran/dbc281.html